Domov News Škoda odovzdala hokejistom 62 nových áut, jazdili sme v policajnej kolóne!

Škoda odovzdala hokejistom 62 nových áut, jazdili sme v policajnej kolóne!

Česká automobilka je už 27. rok jedným z najdôležitejších partnerov IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji

Škoda poskytne organizátorom 2019 IIHF Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na aktivity spojené s majstrovstvami až  62 automobilov. Okrem toho si značka pripravila množstvo sprievodných aktivít pre fanúšikov ľadového hokeja. Tie odštartovalo slávnostné odovzdanie flotily pre organizačný tím šampionátu pod Devínom.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Dlhá tradícia partnerstva značky ŠKODA a ľadového hokeja je dôležitým pilierom našej sponzorskej stratégie,“ hovorí Marek Růžička, konateľ ŠKODA AUTO Slovensko a dodáva: „Hokej patrí medzi najpopulárnejšie športy nielen vo svete, ale aj u nás na Slovensku. Preto nás mimoriadne teší, že je ŠKODA opäť partnerom tohto mimoriadne obľúbeného šampionátu, ktorý aktuálne hostí práve Slovensko. Spoločne si tak doma vychutnáme nielen skvelú atmosféru šampionátu, ale aj množstvo sprievodných aktivít, ktoré si ŠKODA pre fanúšikov hokeja na Slovensku pripravila.“

Automobilovú flotilu odovzdaných áut tvoria modely Superb, Kodiaq a Karoq

Tento rok je pre slovenské zastúpenie značky špeciálne významný, keďže sa Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 konajú doma, na Slovensku. Aj tento rok poskytne značka Škoda flotilu automobilov, ktoré budú k dispozícii pre potreby a aktivity spojené s organizovaním šampionátu. Tohtoročná flotila počíta s mixom šesťdesiatich dvoch kusov vozidiel, ktoré sa skladajú z modelov Škoda Kodiaq, Karoq a Superb. Odovzdanie prvej časti flotily prebehlo už 25. apríla v poobedňajších hodinách v Bratislave pod hradom Devín za prítomnosti Igora Nemečka, riaditeľa organizačného výboru 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji, Craiga Ramseyho – trénera slovenskej reprezentácie a našich reprezentantov. Po oficiálnej časti sa tieto automobily presunuli za sprievodu polície spanilou jazdou v kolóne z bratislavského Devína do Rače.

Škoda navrhla trofej pre najužitočnejšieho hráča

Aj tento rok Škoda spestrí odovzdávanie ocenení počas MS v hokeji 2019 trofejou pre najužitočnejšieho hráča majstrovstiev sveta. Tak ako minulý rok, aj tentoraz sa o návrh trofeje postaralo oddelenie ŠKODA Design pod vedením dizajnéra Petra Olaha. Umelecky spracované ocenenie vzniklo v Čechách, spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a je poctou dlhej histórii českého umenia výroby krištáľového skla. Zaujímavú kryštalickú štruktúru možno nájsť aj na modeloch značky Škoda, napríklad na svetlometoch alebo zadných skupinových svetlách.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!