Domov Lifestyle Hyundai i30N Project C sa v nedeľu preháňal po Slovakia Ringu!

Hyundai i30N Project C sa v nedeľu preháňal po Slovakia Ringu!

Kto prišiel, neľutoval. Účastníci dostali možnosť vyskúšať si svoje autá priamo na okruhu a aby toho nebolo málo, skúšobný jazdec Hyundai Motor Manufacturing Czech na podujatí prevetral Hyundai i30N Project C!

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Stretnutie majiteľov modelov Hyundai i30N, ktoré zorganizoval i30N – CZ / SK Fanklub s podporou importéra Hyundai Motor Slovakia, sa vydarilo. Na parkovisku Slovakia Ringu sa zoradilo viack ako 50 krásavcov a akcia mohla začať. V porovnaní s prvým ročníkom prišlo viac účastníkov a organizátori sa postarali o pestrejší program. Kde inde napríklad môžete získať radu od špičkového pretekára Maťa Homolu, ktorý je ambasádorom športovej divízie automobilky a aktuálne sa s vozidlom Hyundai i30N TCR zúčastňuje seriálu TCR Európe? Záujemcov o spoločnú fotku či debatu bolo neúrekom. Veľkým lákadlom bol samozrejme Hyundai i30 N Project C. A hoci sa účastníci nemohli do vozidla posadiť, bol podľa očakávania hlavnou hviezdou podujatia. Automobilka totiž z vozidla vyrobí iba 600 kusov, a tak je šanca dostať sa k jednému z nich skutočne minimálna. No kto vie, možno sa šťastný majiteľ auta zúčastní tretieho ročníka akcie na Slovakia Ringu.

Rady odborníkov

Súčasťou programu bola aj možnosť vyskúšať si svoje zručnosti v Centre bezpečnej jazdy. Špičkoví odborníci z centra účastníkov učili, ako bezpečnej jazdiť na klzkom povrchu a tiež ako zvládnuť šmyk. Vývoj automobilov a bezpečnostných systémov síce výrazne napreduje, vodiča však nahradiť ešte ani zďaleka nedokážu. Opäť sa nám teda potvrdilo, že takéto centrum by malo byť v každom okresnom meste. Záujem účastníkov prekročil očakávania. Na trenažér, ktorý slúži na výučbu zvládania šmyku, museli záujemcovia čakať.

Testovačky boli v permanencii

Svoj stánok si na podujatí postavil aj importér značky Hyundai. Popri organizačnej podpore podujatia prispel drobnými reklamnými predmetmi a tiež možnosťou testovacej jazdy na modeloch Hyundai i30 Fastback N a Tucson N Line. Účastníci podujatia tiež využili možnosť neformálnej debaty s technikmi a marketingovými špecialistami značky.

Máme za sebou druhý ročník stretnutia fanúšikov modelov Hyundai N. A keďže k príjemne strávenému dňu prispelo aj počasie, organizátori už začali spriadať plány nového ročníka. Športová divízia  Hyundai N naberá na sile aj význame, no čo je pre automobilku veľmi dôležité, budí sa klubizmus. Aj vďaka takýmto akciám zostávajú autá pre mnohých vášňou a nie iba bezduchým sprostredkovateľom mobility. A to je dobre.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!