Domov Lifestyle Hyundai i30N Project C sa v nedeľu preháňal po Slovakia Ringu!

Hyundai i30N Project C sa v nedeľu preháňal po Slovakia Ringu!

Kto prišiel, neľutoval. Účastníci dostali možnosť vyskúšať si svoje autá priamo na okruhu a aby toho nebolo málo, skúšobný jazdec Hyundai Motor Manufacturing Czech na podujatí prevetral Hyundai i30N Project C!

Stretnutie majiteľov modelov Hyundai i30N, ktoré zorganizoval i30N – CZ / SK Fanklub s podporou importéra Hyundai Motor Slovakia, sa vydarilo. Na parkovisku Slovakia Ringu sa zoradilo viack ako 50 krásavcov a akcia mohla začať. V porovnaní s prvým ročníkom prišlo viac účastníkov a organizátori sa postarali o pestrejší program. Kde inde napríklad môžete získať radu od špičkového pretekára Maťa Homolu, ktorý je ambasádorom športovej divízie automobilky a aktuálne sa s vozidlom Hyundai i30N TCR zúčastňuje seriálu TCR Európe? Záujemcov o spoločnú fotku či debatu bolo neúrekom. Veľkým lákadlom bol samozrejme Hyundai i30 N Project C. A hoci sa účastníci nemohli do vozidla posadiť, bol podľa očakávania hlavnou hviezdou podujatia. Automobilka totiž z vozidla vyrobí iba 600 kusov, a tak je šanca dostať sa k jednému z nich skutočne minimálna. No kto vie, možno sa šťastný majiteľ auta zúčastní tretieho ročníka akcie na Slovakia Ringu.

Rady odborníkov

Súčasťou programu bola aj možnosť vyskúšať si svoje zručnosti v Centre bezpečnej jazdy. Špičkoví odborníci z centra účastníkov učili, ako bezpečnej jazdiť na klzkom povrchu a tiež ako zvládnuť šmyk. Vývoj automobilov a bezpečnostných systémov síce výrazne napreduje, vodiča však nahradiť ešte ani zďaleka nedokážu. Opäť sa nám teda potvrdilo, že takéto centrum by malo byť v každom okresnom meste. Záujem účastníkov prekročil očakávania. Na trenažér, ktorý slúži na výučbu zvládania šmyku, museli záujemcovia čakať.

Testovačky boli v permanencii

Svoj stánok si na podujatí postavil aj importér značky Hyundai. Popri organizačnej podpore podujatia prispel drobnými reklamnými predmetmi a tiež možnosťou testovacej jazdy na modeloch Hyundai i30 Fastback N a Tucson N Line. Účastníci podujatia tiež využili možnosť neformálnej debaty s technikmi a marketingovými špecialistami značky.

Máme za sebou druhý ročník stretnutia fanúšikov modelov Hyundai N. A keďže k príjemne strávenému dňu prispelo aj počasie, organizátori už začali spriadať plány nového ročníka. Športová divízia  Hyundai N naberá na sile aj význame, no čo je pre automobilku veľmi dôležité, budí sa klubizmus. Aj vďaka takýmto akciám zostávajú autá pre mnohých vášňou a nie iba bezduchým sprostredkovateľom mobility. A to je dobre.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

Predchádzajúci článokKtorý elektromobil je ten najpredávanejší na Slovensku?
Nasledujúci článokGerman Cars Meeting v Bory Mall privíta množstvo fanúšikov