Domov News Mazda 3 naživo, prvé dojmy! Poznáme aj slovenské ceny

Mazda 3 naživo, prvé dojmy! Poznáme aj slovenské ceny

Od svetovej premiéry v L.A. neubehli ani dva týždne a už poznáme kompletný Slovenský cenník, ponuku motorov ale aj výbav!

Mazda 3 - Startstop.sk - PRVÉ DOJMY

Nová Mazda 3 sa bude predávať podľa úplne nového cenníka. Mazda 3 sa na Slovensku najviac predávala v top výbavových stupňoch, Revolution a Revolution Top a presne preto sa automobilka rozhodla komplene prepracovať výbavovú politiku. Po novom budete mať dokonca k dispozícii vyššiu možnosť personalizácie formou paketov.

Do výbavy pribudol projekčný head-up displej, 8,8 palcový displej infotaimentu, adaptívny tempomat. V prípade najvýkonnejšej motorizácie nebude chýbať ani pohon všetkých štyroch kolies. Samotná paleta motorizácii štartuje s benzínovým atmosferickým štvorvalcovým dvojlitrom Skyactiv G 122. Jedná sa o pohonnú jednotku s mild-hybridnou sústavou a cenou začínajúcou na úrovni 19 990€.

Jedinou naftou motorizáciou v ponuke bude Skyactiv D 116 s objemom 1,8 litra a cenou 22 090€. Vrcholom bude benzínový štvorvalec Skyactiv X 181, ktorý bude dokonca dostupný aj s pohonom všetkých štyroch kolies ale len pre karosársku verziu hatchback. Tento motor bude taktiež zároveň aj mild-hybrid. Navyše revolučná technológia spája výhody benzínové a naftového princípu spaľovania. Za vrcholnú verziu spolu zo všetkými možnými príplatkami zaplatíte 32 290€.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

Predchádzajúci článokMcLaren 720 S Spider
Nasledujúci článokBack in time: BMW M535i – rarita za rozumnú cenu