Domov Doprava Andrej Danko po nehode so semaforom prišiel o vodičský preukaz

Andrej Danko po nehode so semaforom prišiel o vodičský preukaz

Foto: video Startitup

Predseda Slovenskej národnej strany a podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko podľa informácií TV JOJ dnes prišiel o vodičský preukaz. K veci sa odmietol vyjadriť, po skončení vyšetrovania chce zvolať tlačovú konferenciu.

Na križovatke v bratislavskej mestskej časti Dúbravka na Saratovskej ulici Andrej Danko vo štvrtok vo večerných hodinách narazil autom do semaforu a z miesta nehody odišiel. Ako prvý o tejto udalosti informoval portál Startitup. Danko v piatok dopoludnia nahral na sociálnu sieť video, v ktorom sa ku skutku priznal, ospravedlnil sa a povedal, že spôsobenú škodu uhradí. Keďže však z miesta nehody odišiel a nepodrobil sa dychovej skúške, viacerí opoziční lídri ho vyzvali na vyvodenie politickej zodpovednosti. Polícia verejnosti oznámila, že Danko absolvoval dychovú skúšku 15 hodín po nehode s negatívnym výsledkom. Policajný prezident Ľubomír Solák nariadil preverenie postupu policajtov v prípade tejto nehody.

Podľa doteraz známych informácií na mieste nehody zostalo evidenčné číslo Dankovho vozidla. Podľa jeho slov „testoval novú Škodovku a dostal šmyk“ a z miesta odišiel, pretože „so stĺpom neviem spísať udalosť.“ Neskôr v diskusnej relácií O 5 minút 12 na RTVS povedal, že odišiel domov ošetriť si zranenia, ktoré boli vážne. Polícia Danka vypátrala podľa evidenčného čísla a olejovej škvrny, ktorá viedla od miesta nehody až po jeho garáž.

Foto: video Startitup

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 4.1 / 5. Počet hodnotení 99

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJStartitup
Predchádzajúci článokTesla, Volvo a Suzuki prerušujú výrobu, FIAT bude prepúšťať
Nasledujúci článokAuto ako z Marvelovky, prekvapení však skrýva oveľa viac

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here