Domov Lifestyle Porsche Fans Family Day 2023

Porsche Fans Family Day 2023

Majitelia, obdivovatelia a fanúšikovia ikonickej značky športových vozidiel zo Stuttgartu si môžu v kalendároch poznačili dôležitý dátum v kalendári – 16. September 2023. Na Bratislavskom hrade sa totiž bude konať v poradí už piaty ročník medzinárodného stretnutia športových vozidiel Porsche organizované občianskym združením Porsche Fans Slovakia. Očakávame viac ako 150 vystavovateľov.

Slušné zázemie

Porsche Fans Slovakia je združenie nadšencov, ktorého počiatky siahajú až do roku 2016. V roku 2017 zorganizovalo prvé stretnutie majiteľov športových vozidiel, kde sa predstavilo viac ako 60 vozidiel. Odvtedy sa členská základňa rozrástla na úctyhodných 400 neformálnych členov, čo jasne ukazuje na obľubu, ktorú Porsche Fans Slovakia a vozidlá Porsche zaznamenali v stredoeurópskej komunite automobilových nadšencov. Porsche Fans Slovakia nie je len o stretnutiach, ale aj o komunite, ktorá sa spája okolo tejto legendárnej značky.

Mnoho spoločných zážitkov

Aktivity Porsche Fans Slovakia nekončia iba pri organizovaní tohto prestížneho medzinárodného stretnutia. V rámci svojej činnosti pravidelne organizuje aj „cars and coffee“ stretnutia, kde sa nadšenci môžu stretávať, vymieňať skúsenosti a obdivovať tieto špičkové športové autá. Okrem toho združenie poskytuje svojim členom poradenstvo a podporu pri predaji a nákupe vozidiel, čím vytvára skutočnú komunitu pre všetkých, ktorí zdieľajú vášeň pre Porsche. Združenie Porsche Fans Slovakia je tiež známe organizovaním výletov s vozidlami Porsche, čo umožňuje majiteľom túlať sa krásnou krajinou v spoločnosti rovnako nadšených Porsche milovníkov.

www.porschefans.sk
Úroveň rastie

V tomto roku sa očakáva ešte väčšia účasť a väčší záujem fanúšikov o túto prestížnu značku. Medzinárodné stretnutie športových vozidiel Porsche je jedinečnou príležitosťou pre všetkých, ktorí túžia vidieť tieto majstrovské diela naživo a stretnúť sa s rovnako nadšenými jednotlivcami. Ak sa cítite spojení s láskou k Porsche, nezmeškajte túto udalosť 16. septembra na Bratislavskom hrade. Výnimočným momentom tohto ročníka je to, že sa koná len štyri dni po 60. výročí predstavenia modelu 911, jedného z najslávnejších a najuznávanejších vozidiel v histórii automobilov. Táto udalosť prinesie do Bratislavy ešte viac emócií a vášne pre túto ikonickú značku.

www.porschefans.sk
Na čo sa môžete tešiť

V areáli hradu nájdete vozidlá ako sú Porsche 356, Porsche 912, všetky rady  modelu 911, tak aj transaxle či vozidlá modelovej rady Cayman / Boxster. Tento rok je hlavný program podujatia zameraný na vozidlá 911 Turbo – špecialitou programu budú aj fabrické vozidlá automobilky Porsche – súčasnej generácie 992 vo farbách „paint to sample“ – chronologicky bude predstavený každý model 911 Turbo. Moderátori podujatia Michal Lukačovič a Peter Šturdík vás budú sprevádzať počas podujatia a nebudú chýbať hostia – športoví novinári ktorí vám jednotlivé vozidlá budú predstavovať.

Ťahákom podujatia sú aj tohtoročné novinky automobilky:

  • Porsche 911 GT3 RS
  • Porsche 718 Cayman GT4 RS
  • Porsche 911 Carrera T
www.porschefans.sk
Podujatie pre rodiny

Porsche Fans Family Day má rodinný deň nielen v názve. Aj v programe myslíme na tých najmenších – pripravené sú pre nich rôzne súťaže a kvízy o milé ceny. Nebude chýbať ani top zmrzlináreň Koun, ktorá určite spraví radosť všetkým vekovým kategóriám. Program pre deti a ich rodičov bude dotvárať aj prezentácia Duálnej akadémie, ktorá ponúka množstvo atraktívnych študijných programov pre milovníkov automobilovej techniky. Ak nechcete v sobotu variť, určite nemusíte. O skvelý kulinársky zážitok sa postará kvalitná Gastro zóna:

  • Salaš Sobotišťan so šéfkuchárom Danielom Hrivňákom,
  • káva Goppion,
  • zmrzlina Koun.

Veríme, že nám opäť aj tento rok vyjde počasie a 5. Ročník Porsche Fans Family Day bude ešte úspešnejší ako tie predchádzajúce. Tešíme sa na všetkých návštevníkov!

www.porschefans.sk

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení 1

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJwww.porschefans.sk
Predchádzajúci článokTEST Range Rover Velar – klame telom a zvádza pohľadom
Nasledujúci článokKreatívny majster v dizajne starých dobrých čias