Tento víkend 30.6.2018 sme sa zúčastnili už štvrtého ročníka BMW zrazu pod záštitou BMW Meet Teamu. Ako to všetko prebiehalo? Pozri sa na to s nami!

Štvrtý ročník akcie BMW Meet sa od toho minulého výrazne líšil. Nielen preto, že sa konal v Gabčíkove, na rozdiel od Dunajskej Stredy ako pominulé roky, ale aj programovo. Brány areálu sa začali otvárať od ôsmej hodiny rannej a už odvtedy sa bolo na čo pozerať. Prvé automobily zaujali svoje miesta a čakalo sa na ďalších prichádzajúcich.

Počas celého dňa sa dalo registrovať do rôznych súťaží o vecné ceny, samozrejme s motívom BMW. Súťažilo sa v kategóriách ako meranie audia a hlasitosti výfukov, v držaní kolesa, v ťahaní cabria, či v pití piva. Chýbať nemohla aj kategória Show and Shine – súťaž o najnablýskanejšie auto. V poobedných hodinách sa konala aj súťaž o najnižšie auto v troch kategóriách – coupé, sedan, cabrio a ako už býva zvykom na akciách tohto typu, chýbať nemohla ani tombola, sexy car wash, či miss mokré tričko. Na záver celého dňa prišlo vyhodnotenie a odovzdanie cien víťazom jednotlivých kategórií.

Jediná vec, ktorá chýbala, bolo vyplnenie voľného času medzi jednotlivými aktivitami, napríklad ukážkami driftu. Práve táto ukážka bola minulý rok pekným a príjemným spestrením, no na druhej strane je pochopiteľné, že v parku sa driftovať asi nemôže.

Zraz však môžeme hodnotiť len pozitívne, nakoľko počas celého dňa všade prevládala kamarátska a príjemná atmosféra a pevne veríme, že organizátori do budúcna posunú túto akciu opäť raz o stupienok vyššie a nám neostáva nič iné, iba im držať palce, aby sa ciele naplnili. Slov však už stačilo a poďte sa s nami pozrieť ako prebiehal štvrtý ročník, aspoň prostredníctvom fotiek.

Zdroje: startstop.sk

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení 1

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!