Rýchle auto z teba neurobí dobrého šoféra. To je holý fakt. A rovnako tak ani rýchle auto nedokáže oklamať zákony fyziky. To je druhý fakt na úvod. Svoje o tom vie aj Rytmus, ktorému sa podarilo nabúrať požičaný Nissan GT-R Black Edition.

Nissan GT-R, nástupca slávneho Skylinu, je legendárnym autom. V poslednom čase sa pravidelne objavoval na sociálnych sieťach úspešného slovenského repera Rytmusa, ktorého zrejme nikomu netreba predstavovať. No aj Rytmus sa presvedčil o tom, že rýchle auto dokáže byť zradné.

41-ročný Rytmus havaroval s požičaným Nissanom GT-R v exkluzívnej Black Edition s nálepkami „zamilovaný, bohatý a úspešný“ či „to nasere, čo?“ na diaľnici D1. Ako prvý o incidente informoval portál Nový Čas. Podľa informácií portálu Rytmus smeroval na Box do Galanty, keď dostal šmyk a autom vyletel do priekopy.

Našťastie, Patrikovi „Rytmusovi“ Vrbovskému sa nič nestalo. To sa však nedá povedať o Nissane GT-R Black Edition, ktorého oprava podľa fotografií zhltne poriadnu porciu vitamínu €. Rytmusovi na mieste nehody veľmi do reči nebolo a podľa svedkov s snažil z miesta nehody čo najskôr vypadnúť. Zrejme takúto publicitu nečakal, no hovorí sa, že aj zlá reklama je reklama.

Podľa dostupných informácií viacerých portálov bol športový Nissan GT-R len požičaný a Rytmus nebol jeho vlastníkom. Tak ako tak, ide o smutný koniec výnimočného auta, ktorého cenovka prekračuje hranicu 100-tisíc eur.

Takto vyzeral požičaný Nissan GT-R Black Edition v nepoškodenom stave

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Ja len ze aby sa nezabudlo 😍😍😍 #BezhlavoZamilovanyRytmus #ExtremneZamilovanyRytmus #ZamilovanyBohatyAUspesny #ToNasereCo 😘

Príspevok, ktorý zdieľa @ rytmusking,

 

Zdroje: Facebook | startstop.sk

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

1 COMMENT

Comments are closed.