Podľa toho, čo dokážeme vyčítať z jedinej fotky, bude nové BMW radu 8 Gran Coupé majstrovskou prácou z dielne BMW. Premiéru model zažije už v Júni.

Novinka príde na svetlo sveta na podujatí BMW Group #NextGen, ktoré sa uskutoční v dňoch 25.-27. Júna v Mníchove. Automobilka už teraz uverejnila jednu jedinú fotografiu, aby zvedavých fanúšikov pripravila na prekvapenie.

Jedna fotografia zahaľuje spodné dve tretiny elegantného tela. A to je celá ukážka. Ale viete čo? Nezáleží na tom, že zvyšok tela nie je vidieť. Práve pri Gran Coupe je totižto najdôležitejšia línia strechy, a tá v tomto prípade vyzerá úžasne.

Štvordverové športové vozidlo vstupuje do poslednej fázy testovania pred spustením sériovej výroby. Rad 8 pritom začalo BMW celkom úspešne s verziami Coupé a Cabrio. Teraz sa ale nemecká automobilka zameria na zvyšnú časť zákazníkov, ktorý túžia po modernom luxuse.

Po internete totižto už niekoľko týždňov kolujú špionážne fotografie, ktoré nám ukazujú celkom detailný pohľad na zvyšné krivky vozidla. Okrem toho, že vyzerá fantasticky udrie do očí aj dĺžka karosérie.

BMW nechcelo získať presné proporcie kupé a dalo vozidlu dlhú kapotu. Rozmerom tohto elegána budeme venovať pozornosť neskôr, keď budú technické parametre oficiálne známe.

Jedno ale vieme na isto – BMW 8 Gran Coupé bude bažiť po konkurencii, akou je Mercedes AMG GT a Porsche Panamera Turbo S, ktoré majú okrem štvordverovej karosérie aj veľmi dobré časy na okruhoch. A práve po týchto kolách automobilka túži.

A pritom sa bude jednať stále o to isté rodinné vozidlo, v ktorom bude môcť zákazník pohodlne vyraziť na dovolenku s rodinou. Zadné sedadlá v spojení s predĺženým rázvorom budú viac než príjemným oddychovým miestom pre cestujúcich.

PRVÁ JAZDA BMW 330i, predstavuje skutočný návrat ku koreňom?!

Aj napriek tomu, že automobil je stále vo fáze vývoja, plánuje ho automobilka uviesť do predaja už v Septembri tohto roka. To je len pár mesiacov po predstavení. My sa už teraz nevieme dočkať na ďalšie detaily. Gran Coupé bude jednoznačne znakom luxusu a elegancie, ako sa na 8 modelovú radu BMW patrí.

Zdroj: bmw.sk

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

Predchádzajúci článokNový Ford Ranger Raptor – do Európy prichádza nový rival
Nasledujúci článokČakanie v kolónach? SEAT predstavuje elektrickú kolobežku, poznáme jej cenu!