Aj keď to vonku síce nevyzerá priaznivo, zrazová sezóna a sezóna superšportov sa pomaličky otvára. Medzi superšporty dnešnej doby jednoznačne patrí aj Nissan GT-R. V koordinácií so Slovak GT-R & AUTO-IMPEX ťa pozývame na GT-R Meet & Greet Vol. 2.

Nissan nie je iba automobilka, ktorá sa zaoberá aktuálne predajom rodinných vozidiel. Pokiaľ sa obhliadneme do minulosti, hneď ako prvé Vám s touto japonskou automobilkou príde spojenie Nissan Skyline. Samozrejme, legenda, ktorá aj s menším motorom dokázala podkúriť svojej vysoko-objemovej konkurencii. Skyline R32 bol toho jasným dôkazom, keď vo svojej štvorlitrovej kubatúre dokázal konkurovať iba s 2,3-litrovým šesťvalcom.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Čo však bolo, bolo. Históriu nechajme históriou a venujme sa aktuálnemu modelovému radu R35. Prvý Meet & Greet prebehol pol roka dozadu, počas chladných novembrových dní. No účasť prekvapila aj samotných organizátorov, nakoľko očakávali, že dôjde iba zopár áut. Opak bol pravdou, situácia nenechala na seba dlho čakať a my Vás srdečne pozývame na druhé posedenie týchto výnimočných strojov.

Vstup na akciu je voľný, bude Vás to stáť iba Váš čas. Nakoľko je akcia pod záštitou AUTO-IMPEX & Slovak GT-R, tak na stretnutí si budete môcť pozrieť modely Nissan GT-R, Nissan 370 Z, či Fiat ABARTH.

Kde sa stretávame? Všetko sa bude konať na parkovisku motokár MAX60 – Vajnorská 127/A, Bratislava. Program je doplnený o možnosť zajazdiť si na motokárach, v prípade pekného víkendového počasia si budete môcť sadnúť na terasu s drinkom, či vychutnať vodnú fajku. Zopár šťastlivcov si bude môcť aj vyskúšať jazdu na GT-R.

Pre viac podrobnejších informácií sleduj facebookový event, kde sa dozvieš aj rôznych súťažiach v daný deň. Nechceme ich tu zámerne vypisovať, nech ste prekvapení. Vidíme sa 11.5.2019 na Vajnorskej!

event: GT-R Meet & Greet Vol.2

foto: Tomáš Mavrov

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!