Domov SPRÁVY News Potrebujú viac šťavy? Cupra pre Atecu a Formentor pripravila edíciu Tribe

Potrebujú viac šťavy? Cupra pre Atecu a Formentor pripravila edíciu Tribe

Značka Cupra vytvorila dve verzie Tribe Edition svojich modelov Formentor a Ateca.

Tieto dva modely totiž reprezentujú hodnoty fanúšikov (Cupra Tribe) svojim nápaditým  energickým dizajnom. Cupra Tribe sú tvorcovia zmien, ľudia, ktorí zdieľajú zvyky, hodnoty, módu, ducha a postoje. Formentor a Ateca Tribe Edition majú odrážať ich vášeň a ochotu spochybňovať konvenčnosť.

Cupra Tribe Edition

Tribe Edition stavia na individualite každého vozidla, ktorému pridáva nový štýl sviežimi farbami karosérie, špecifickými diskami kolies, ako aj detailmi na karosérii i v interiéri.

„CUPRA Tribe predstavuje personifikáciu značky a zvýrazňuje jej odhodlanie byť nekonvenčným vyzývateľom, ktorý využíva šance a vydáva sa novými cestami,“ povedal Antonino Labate, globálny riaditeľ Cupra pre stratégiu, rozvoj a prevádzku. „Verzie Tribe Edition modelov CUPRA Formentor a Ateca dokumentujú ducha pohybu, vzniknutého v Barcelone s účasťou fanúšikov Cupra.“

Cupra Tribe Edition

Formentor Tribe Edition

Cupra Formentor Tribe Edition je k dispozícii pre všetky motory skupiny VZ – teda tie s výkonom nad 245 koní, dodáva prvému modelu vyvinutému exkluzívne pre značku Cupra väčšiu exkluzivitu. Formentor tým získava ešte výraznejší vzhľad. Nápisy Cupra sú vyhotovené v tmavom chróme. Matná čierna farba sa nachádza na maske chladiča, obkladoch karosérie, krytoch vonkajších spätných zrkadiel a diskoch kolies. Vonkajší vzhľad ďalej dopĺňa sivý odtieň laku karosérie Cliff Grey, ktorý je alternatívou k čiernej farbe Midnight Black. Cupra Formentor Tribe Edition má čierny interiér so športovými sedadlami potiahnutými mikrovláknom Dinamica v kombinácii s kožou Nappa. Kovové pedále majú vyhotovenie tmavého hliníka.

Ateca Tribe Edition

Aj Ateca v edícii Tribe nadväzuje na základný model a umocňuje ho atraktívnym vonkajším vzhľadom a výrazným interiérom. Odtiene laku karosérie Magic Black a Dark Camouflage sú zladené s novými 20-palcovými diskami kolies v dvojfarebnom vyhotovení matne čiernej a medenej. Strmene kotúčových bŕzd Brembo sú lakované medenou farbou. Ďalším rozlišovacím znakom Tribe Edition sú nápisy Cupra v čiernom chróme. Modifikácie v interiéri zahŕňajú predné škrupinové športové sedadlá s integrovanou opierkou hlavy potiahnuté mikrovláknom Dinamica v kombinácii čiernej a sivej farby Shark Grey.

Formentor & Ateca Tribe Edition sa začnú vyrábať koncom roka 2022.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení 1

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

Predchádzajúci článokTEST MG EHS – toto je 5 plusov a 5 mínusov tohto auta
Nasledujúci článokFerrari spustilo svoj prvý konfigurátor pre okruhový špeciál