Pri nehode v blízkosti Bodenkirchene v nemeckom Bavorsku došlo k nehode, pri ktorej zahynula 53-ročná spolujazdkyňa. Podľa polície išlo o luxusný športový automobil BMW 8 (G15), ktorý by mal byť oficiálne odhalený v najbližších dňoch.

37-ročný vodič z Mníchova viezol v zamaskovanom BMW 8 podľa nemeckého spravodajského portálu BR24 matku svojej priateľky. Približne o 22:00 vozidlo zišlo z vozovky do priekopy. Podľa informácií, ktoré poskytla políca, bola príčinou nehody „výrazne neprimeraná rýchlosť„.

Vozidlo sa odrazilo od niekoľkých stromov a nakoniec sa prevrátilo na pravú stranu. Kým vodič zahaleného BMW 8 bol zranený len ľahko, jeho 53-ročná spolujazdkyňa utrpela poranenia hlavy, ktoré boli tak vážne, že zomrela priamo na mieste nehody.

Strechu vozidla museli záchranné zložky prerezať hydraulickými nožnicami, aby sa vôbec dostali k ťažko ranenej pasažierke. Prípadom sa zaoberá miestna prokuratúrou v Landshut, ktorá prisľúbila dôkladné vyšetrenie nehody. Presná výška škody nie je jasná.

Zdroje: BR24 | startstop.sk

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!