Domov News Nový Mitsubishi Eclipse Cross dorazil už aj ku nám! Poznáme slovenské ceny!

Nový Mitsubishi Eclipse Cross dorazil už aj ku nám! Poznáme slovenské ceny!

Nový Eclipse Cross plug-in hybrid s atraktívnym dizajnom sa začal predávať už aj na našom trhu. Na akej sume štartuje?!

Ďalšia modernizovaná generácia SUV modelu Eclipse Cross PHEV s dvojicou elektromotorov ponúka výkon 138 kW (188 koní) a možnosť nabíjania aj počas jazdy. Každopádne aj pohon všetkých štyroch kolies S-AWC. Unikátna technológia a záruka na batériu pohonu 8 rokov alebo 160.000km. Okrem iného sa modernizoval aj podvozok či interiér a výbava. Viac sa dozviete v našom videu pod článkom.

Slovenská cena

Eclipse má k dispozícii tri rôzne výbavy Intense+, Instyle, Instyle+. Základná výbava Intense+ je vybavená úplne totožným motorom ako ostatné výbavy. Obsahuje však 7 airbagov, mnoho bezpečnostných systémov, parkovaciu kameru s projekciou na displej audiosystému, halogénové predné svetlomety, LED denné svietenie, kožený multifunkčný volant, vyhrievané predné sedadlá, audiosystém s farebným LCD dotykovým displejom a 18-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny. Cena Eclipsu v tejto výbave začína na 36 490€.

O niečo vyššia stredná výbava Instyle ponúka už predné LED svetlá, predné LED hmlové svetlá, kožené čalúnenie sedadiel, el. ovládané obe predné sedadlá, vyhrievané zadné sedadlá a aj volant, elektrickú zásuvku 230 V / 1500 W. Na slovensku je výbava Instyle v ponuke za 42 990€.

Najvyššia výbava Instyle+ hlavne disponuje panoramatickou presklenou strechou, adaptívnym tempomatom, Multi Around Monitor 360 s projekciou na displej, head-up displej, audiosystém s navigáciou, Mitsubishi Premium hudobný audiosystém s ôsmimi reproduktormi. Zaplatíte za ňu 45 390€.

 

Doplnky

Eclipse Cross je možné doplniť viacerými paketmi. Paket Sport vystihuje skôr športový vzhľad a preto obsahuje spojler predného nárazníka čierny s červeným pruhom, spodný kryt zadného nárazníka tiež s čiernym a červeným pruhom, bočné lemy prahov takzvané rozšírenia s červenými pruhmi a prahové lišty v kombinácii karbón + červená. Za spomínaný Paket Sport zaplatíte 1 165€ a za Paket Sport+, ktorý pridáva ešte zadný strešný spojler vo farbe vozidla, 1 545€

Paket Elegance zameraný na eleganciu a ladený do striebornej farby, ponúka spojler predného nárazníka v striebornej farbe rovnako ako spodný kryt zadného nárazníka, bočné lemy prahov a prahové lišty s karbónom. Cena balíku Paket Elegance je 1 165€. Paket Elegance+ stojí 1 275€ a dodáva malý spojler zadných dverí vo farbe vozidla.

Ďalší balík Paket Protection za 400€ vám zabezpečí gumové koberce, vaňu do kufra, vnútorné ochranné lišty pri veku batožinového priestoru, ochrannú lištu zadného nárazníka, predné zásterky vrátane zadných a sadu bezpečnostných matíc.

Paket Utility obsahuje tiež vaňu do kufra, strešný nosič, ťažné zariadenie odnímateľné, 13-pin elektroinštaláciu a na záver sieťku na batožinu. Za tento balík si priplatíte 750€. Posledný Paket Light ako už z názvu môžeme tušiť bude zameraná na osvetlenie. Ponúka sadu osvetlenia interiéru k tomu nerezové prahové lišty a osvetlenie podlahy, osvetlenie priestoru predných dverí a osvetlenie batožinového priestoru. Cena je 465€.

Záruka

Mitsubishi svojim zákazníkom ponúka aj zimné obutie s pneumatikami Nokian so 17 až 18-palcovými diskami od 1 315€ do 1 728€. Lak karosérie je v základe a bez poplatkov v štandardnej bielej. Je ale možné si doplatiť farby ako perleťová čierna, metalická šedá, metalická strieborná, metalická hnedá, metalická modrá a všetky za 600€. Metalická červená a metalická biela je v ponuke za 800€. Záruka na nové vozidlo a záruka na originálne príslušenstvo Mitsubishi sa vzťahuje na 5 rokov alebo 100.000 km. Ďalej 12 ročná záruka proti prehrdzaveniu karosérie. 15 rokov Mitsubishi asistenčná služba a kontrola stavu vozidla zadarmo pri absolvovaní pravidelných servisných prehliadok.

PRVÁ JAZDA Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, Japonci nikam neodchádzajú, práve naopak!

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení 3

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!