Domov News Land Rover a MG predlžujú záruku

Land Rover a MG predlžujú záruku

Zákazníci značiek Land Rover a MG majú dôvod na radosť. Obe predlžujú štandardné záruky na svoje vozidlá.

Továrenská záruka na vozidlá Range Rover, Defender a Discovery sa predlžuje z troch na päť rokov, alebo 150 000 kilometrov – podľa toho, čo nastane skôr. Prísľub záruky platí pre všetky modely v celej Európe. Počas piatich rokov, alebo 150 000 kilometrov – podľa toho, čo nastane skôr – chráni zákazníkov komplexná záruka. Okrem toho môžu zákazníci v rovnakom časovom období využívať výhody konektivity InControl Remote, ktorá poskytuje množstvo komfortných funkcií a organizuje pomoc v prípade núdze. Na modely značky Jaguar platí päťročná záruka už od 1. júla 2022.

Predĺženie záruky sa nespája len so servisom. Vlastníci si môžu zároveň transparentne vypočítať náklady na údržbu a prevádzku na dlhšie obdobie. Týka sa to súkromných užívateľov aj prevádzkovateľov flotíl. Spoločnosť je presvedčená, že nová päťročná záruka zlepší zákaznícku skúsenosť počas celého obdobia vlastníctva a bude mať pozitívny vplyv na zostatkové hodnoty vozidiel. To zase prinesie výhody pri marketingu ojazdených automobilov, no v neposlednom rade aj pri lízingu vozidiel, keďže vyššie zostatkové hodnoty v konečnom dôsledku znižujú mesačné lízingové sadzby.

Foto: Karol Gajdoš
Záruku predlžuje aj MG

MG je dynamicky rastúca značka na európskom trhu a aktuálne predlžuje záruku na svoje vozidlá na 7 rokov, resp. 150.000 km. Ponuku však rozširuje o ďalšie dve atraktívne ponuky – značkovú 7-15 ročnú asistenčnú službu zahŕňajúcu pomoc pri mechanickej nebo elektrickej poruche vozidla vrátane vybitej 12V batérie a batérie pohonu, dopravnej nehody, probléme s palivom (nedostatok paliva, zámena paliva, nekvalitné palivo), probléme s kľúčom od vozidla (stratené kľúče, zabuchnuté kľúče, zničené kľúče), probléme s pneumatikami (defekt, vandalizmus, netesnosti alebo iné poškodenia), pokuse o krádež alebo vandalizme, dôsledkom čoho je vozidlo nepojazdné. Ďalej sa týka krádeže vozidla, požiaru, živelnej pohromy, bezplatného volania do call centra a odťah k najbližšiemu predajcovi MG kdekoľvek v Európe. 7-ročná záruka ne neprehrdzavenie karosérie teraz navyše zahŕňa ročné kontroly karosérie vozidla zdarma po dobu 7 rokov.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení 1

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJLand Rover, MG
Predchádzajúci článok6 áut za pár šupov s motorom z Nissanu 350Z
Nasledujúci článokMOTO TEST BMW M 1000 R – slovami neopísateľné