Domov SPRÁVY Elektromobilita Elektromobilita už nie je iba pre elity, odkazuje Citroën v akčnej reklame...

Elektromobilita už nie je iba pre elity, odkazuje Citroën v akčnej reklame na ë-C3

Foto: Youtube/Citroen

Počas svojej 100-ročnej histórie bol Citroën vždy synonymom odvážnych technických inovácií a kreatívnej dokonalosti vo svojej reklame. Dokazuje to aj najnovší reklamný spot, ktorý nešetrí akčnými zábermi. 

Citroën so svojím novým elektromobilom ë-C3 vyrábajúcim sa v trnavskom závode koncernu Stellantis odštartuje novú “francúzsku revolúciu”. Elektrické vozidlá boli totiž doteraz väčšinou vnímané ako luxus, vyhradený pre elitu. S cenou 23 300 eur (štartovacia cena na francúzskom trhu, slovenské ceny zatiaľ ešte neboli oznámené, pozn. red.) bez započítania viacerých bonusov na elektromobily dostupných v celej Európe, alebo len 99 eur mesačne (vďaka sociálnemu lízingu, bližšie sme o tejto témy informovali TU), ich teraz ë-C3 sprístupňuje každému so silnými atribútmi, ako je nový dizajn s prvkami SUV, typickým komfortom značky Citroën a dojazdom 320 km.

Citroën ë-C3
Foto: Citroën
Kaskadéri z Dune 2

Aby Citroën oznámil túto skutočnosť širšej verejnosti, spúšťa novú reklamnú kampaň. Zaujímavosťou je, že natáčanie prebiehalo na maďarskom zámku a podieľalo sa na ňom päť produkčných štábov počas piatich dní a nocí. V prípade televíznej reklamy nešetril režisér Fredrik Bond žiadne náklady na vytvorenie filmovej podoby revolúcie ë-C3. Kostýmy a parochne pochádzali z filmu Sofie Coppolovej Marie Antoinette. Kaskadérsky tím pracoval na Dune 2. Soundtrack je pôvodná verzia skladby Suffragette City od Davida Bowieho. Príbeh reklamného spotu rozpráva o tom, ako elektrické vozidlá sú vzaté elitám a skončia v rukách más.

Prelomové produkty značky Citroën vždy sprevádzal rovnako inovatívny prístup ku komunikácii. Tento prístup možno vysledovať od názvu Citroën, ktorý osvetľoval Eiffelovu vežu v ​​rokoch 1925 až 1936, až po tohtoročný spot pre obnovený rad ľahkých úžitkových vozidiel, ktorý pretavil reklamu na ľahké úžitkové vozidlá do epického príbehu lásky medzi pracujúcim a jeho vozidlom. “Kreatívna dokonalosť v reklame je rovnakou súčasťou histórie značky Citroën ako inovatívne inžinierske riešenia, ktoré priniesli na trh prelomové produkty a zlepšili život ľudí. Nový ë-C3 je revolučný produkt, ktorý po prvýkrát ponúka prístupnú, vysoko kvalitnú a elektrickú mobilita pre každého. Je to produkt, ktorý si zaslúži chytľavú, pôsobivú a vizuálne ohromujúcu kampaň, ktorú zdobí fantastický soundtrack,“ povedal Federico Goyret, viceprezident pre marketing a komunikáciu Citroënu.

New Citroën ë-C3 100% electric, the Revolution has begun

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJTS Citroën
Predchádzajúci článokPremiéra nového Ford Mustang v Žiline: Najťažšiu skúšku Ford zvládol, fanúšikovia 7. generáciu schválili
Nasledujúci článokNová Mazda RX-7 bola takmer realitou. Čo jej stálo v ceste?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here