Aj napriek tomu, že Bugatti vyrába jedny z najexkluzívnejších automobilov na svete, ani majitelia hyperrakety ako je Chiron, v hodnote skoro 3 miliónov dolárov, nie sú imúnny voči občasným nepríjemnostiam.

Luxusná automobilka nedávno informovala svojich bezpečnostných regulátorov o tom, že niektoré predané modely Chiron budu pripomienkované na zvolávačku kvôli chybným zvarom v závesoch na predných sedadlách.

 

Ale značka vlastnená spoločnosťou Volkwagen robí čo môže, aby minimalizovala nepríjemnosti spojené s nápravou tohto problému.
Popri klasických listoch požadovaných zo zákona, vyšle Bugatti po telefonáte a dohode s majiteľmi po auto svojich ,,Flying Doctors“, teda servisných technikov, ktorí vyzdvihnú postihnutých Chironov a prepravia ich v uzavretom kamióne až k jednému z 12 predajcov Bugatti v USA za účelom kontroly.

 

Ak sa vo vozidle nájde tento chybný zvar, Bugatti nahradí majiteľom celú zostavu sedadiel, ako informovala spoločnosť vo svojom vyhlásení o odvolaní. Celkovo bolo nainštalovaných týchto nesprávnych sedadiel až v 47 kusoch lukratívneho tátoša, z ktorých sa približne 12 nachádza v Severnej Amerike – vyhlásil to aj Cedric Davy, marketingový manažér spoločnosti.

,,Našťastie“ bola produkcia limitovaná iba na 500 kusov, a tak z toho nebude až taká rozšírená zvolávačka ako pri nových modeloch Volkwagenu. Chiron má od výroby pod kapotou V16 – 8.0 litrové srdce, ktoré je schopné vyprodukovať až 1500 koní, a z nuly na sto kilometrov dokáže zrýchliť v priebehu 2,5 sekundy.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!