Hoci hlavným lákadlom stánku BMW bola nová generácia radu 3, mníchovská značka priniesla viac zaujímavých noviniek. Poďme sa na ne pozrieť.

 

BMW Z4 M40i

Nové BMW Z4 je jednou z tohtoročných noviniek mníchovskej automobilky. Celý svet čakal, čo sa z tohto modelu vyvinie, nakoľko išlo o spoluprácu BMW a Toyoty, keďže na rovnakých základoch bude stáť aj legendárny model Toyota Supra. Novinka sa prvýkrát svetu odhalila na Concours d’Elegance v Pebble Beach, kde ju osobne odprezentoval slovenský šéfdizajnér BMW Jozef Kabáň. Viac tu:

BMW Z4 M40i First Edition – zatiaľ len ako limitovaná edícia

 

BMW iX3 Concept

Mníchovská automobilka si priniesla aj koncept, ktorý by mal predznamenať budúcnosť smerovania značky. Elektrické SUV by z výrobných liniek malo začať schádzať v roku 2020.

 

BMW M850i

Objem 4,4-litra a výkon 390 kW (530 koní) sú parametre novej pohonnej jednotky pre verziu BMW M850i. Vzniká v motorárni kde sú zaužívané, časom osvedčené tradície. Ale zároveň je vybavená špičkovými technológiami najmodernejšieho charakteru. Na pracovných procesoch sa podieľajú najskúsenejší odborníci. Výsledkom je záruka najvyššej možnej úrovne kvality práce. BMW sľubuje spojenie vynikajúcu kultivovanosť a chod motora. Viac tu:

Agregát V8 pre nové BMW radu 8 Coupé

Zdroje: BMWstartstop.sk

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!