Domov Poradňa Ako mať auto v bezpečí a zároveň naštartovať na diaľku či nastúpiť...

Ako mať auto v bezpečí a zároveň naštartovať na diaľku či nastúpiť do tepla?

Výrobcovia moderných bezpečnostných systémov áut sa snažia rozšíriť rozsah schopností týchto zariadení na maximum a urobiť ich užívateľsky príjemnejšími. V posledných rokoch sú preto obzvlášť populárne alarmy s automatickým štartom motora a nezávislým kúrením.

Auto nie je predsa žiadna lacná záležitosť, preto sa o jeho bezpečnosť musíte adekvátne postarať. A moderné autoalarmy s množstvom dodatočných funkcií vám v tom určite pomôžu. Tak si ich poďte spolu s nami vybrať a vaše auto môžete bez dozoru nechať.

Vlastnosti a výhody alarmov s automatickým štartovaním motora

Po nainštalovaní takejto bezpečnostnej súpravy do automobilu má jej majiteľ možnosť na diaľku naštartovať motor, aby sa dopredu zahrial. Počas ranných hodín táto funkcia šetrí čas potrebný na prípravu auta na cestu a je užitočná najmä v zime, ktorá nás svojimi nepríjemne nízkymi teplotami určite o pár dní prekvapí.

Okrem bežnej aktivácie režimu zahrievania pomocou ovládača alarmu má motorista možnosť vopred naprogramovať štartovanie motora na určitý čas alebo po ochladení motora na určitú teplotu. Takéto moderné zabezpečenie auta je mimoriadne efektívne a môžete vďaka nemu nechať auto aj bez dozoru. Dokonca je možné kontrolovať vozidlo aj z mobilu.

Výhody bezpečnostných systémov s funkciou nezávislého kúrenia

Premýšľate nad unikátnym bezpečnostným systémom pre vaše auto? Dnes je veľmi dôležité, aby takúto ochranu vozidla zabezpečoval systém s viacerými funkciami. Čím viac práce bude mať zlodej s odcudzením vozidla, tým väčšie šance máte na jeho záchranu. Zabezpečenie auta s pohodlným nezávislým kúrením takýmto systémom určite je a presvedčia vás o tom aj jeho nasledujúce výhody:

• úspora času na zahriatie motora

• dodatočný komfort v podobe teplého interiéru a pripraveného motora na pohyb

• optimálny prevádzkový režim zahriateho motora, ktorý predlžuje jeho životnosť

• rôzne možnosti aktivácie režimu, ktoré umožňujú vlastníkovi zvoliť si najpohodlnejší spôsob automatického spustenia

• spoľahlivosť a bezpečnosť systému automatického spustenia, ktorý neznižuje celkovú úroveň funkcií bezpečnostného alarmu.

Vaše auto budete mať pod drobnohľadom a vždy komfortne vybavené a pripravené na cestu aj v tých najnáročnejších podmienkach. Tak si ho pre svojho „štvorkolesového tátoša“ zabezpečte.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počet hodnotení 3

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJFoto: shutterstock.com
Predchádzajúci článokKFC spustilo autonómne doručovanie jedla v Číne
Nasledujúci článokMáme pre vás 10 tipov na vianočné darčeky pre autičkárov