Domov Recenzie TEST Nosičov na bicykel, kam s bicyklami? Na strechu alebo na ťažné?

TEST Nosičov na bicykel, kam s bicyklami? Na strechu alebo na ťažné?

Kam s bicyklami? Na strechu alebo na ťažné? Aký nosič sa oplatí viac? Rozhodli sme sa preveriť, ktorý spôsob sa oplatí viac. Porovnali sme oba nosiče a odmerali spotrebu oboch Octavii s rovnakým motorom.

Pripravili sme pre vás jedinečné porovnanie nosiča na streche a na ťažnom zariadení pre bicykle ale aj elektrobicykle. Viete kam umiestniť elektrobicykel? S ktorým nosičom dosiahnete nižšiu spotrebu? Ktorý nosič je jednoduchší na manipuláciu? Pozrite si naše porovnanie.

Vo videu sme porovnali spotrebu oboch Octavii, vo verzií kombi aj liftback. Nosiče nám do testu zapožičala spoločnosť Northline, ktorej touto cestou ďakujeme. V prípade Octavie liftback, ktorá ako jediná mala ťažné zariadenie, sme sa rozhodli použiť nosič Yakima JustClick 3, určený na prepravu troch bicyklov.

Octavia vo verzií kombi dostala umiestnenie na strechu, kde sme zvolili bežný nosič Thule Proride 598. Okrem toho sme sa rozhodli namontovať na strechu aj strešný box Northline, aby sme demonštrovali variabilitu umiestnenia na streche.

Nezabudnite sa s nami zapojiť do súťaže o fantastickú cyklo výbavu od Škoda. Stačí ak si pozriete naše video a správne zodpoviete na súťažnú otázku ktorú sme vám v ňom položili. Výhercu vyžrebujeme z komentárov na našom Youtube kanáli pod videom ale aj spod súťažného príspevku na Facebooku.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 4.1 / 5. Počet hodnotení 9

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!