Domov SPRÁVY News Jeremy Clarkson prezradil, prečo končí The Grand Tour

Jeremy Clarkson prezradil, prečo končí The Grand Tour

Foto: British GQ

Špekulácie sa potvrdili. Vyzerá to tak, že The Grand Tour naozaj definitívne končí. Jeden z jej hlavných protagonistov vysvetlil dôvod.

Pred niekoľkými týždňami sme písali, že podľa neoficiálnych informácií natočilo trio v zložení Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May vôbec poslednú epizódu The Grand Tour. Správa, ktorá šokovala azda každého fanúšika a nikto jej nechcel veriť. Teraz sa však, bohužiaľ, potvrdila.

The Grand Tour končí

V interview pre The Times to prezradil samotný Jeremy Clarkson. Potvrdil svoje rozhodnutie skončiť a povedal, že natáčanie šou je “nesmierne fyzicky náročné… keď nie ste fit, ste tuční a starí, čo ja som.” Zároveň povedal, že svätej trojici okrem toho jednoducho došli nápady. „Jazdil som s autami vyššie ako ktokoľvek iný a ďalej na sever ako ktokoľvek iný,” povedal Clarkson. „Urobili sme s autom všetko, čo sa dá. Keď sme mali stretnutia o tom, čo ďalej, ľudia len rozhodili rukami.”

The Grand Tour
Foto: Amazon

Predtým než The Grand Tour skončí, nás však čakajú ešte dva cestovateľské špeciály. Vôbec posledný bude zo Zimbabwe a premiéru bude mať v tomto roku. V decembri 2023 zdroje pre magazín Variety uviedli, že sa skúmajú možnosti pokračovania seriálu s inými moderátormi, no nič nie je rozhodnuté. Čo si však budeme klamať. The Grand Tour by pravdepodobne dopadol ako Top Gear, ktorý sa z odchodu trojice Clarkson, Hammond a May nikdy nespamätal a BBC ho pred pár mesiacmi ukončilo na dobu neurčitú.

Populárnych moderátorov na obrazovkách však aj naďalej uvidíme, avšak v sólových projektoch. „James May si myslí, že nikdy nebola zaujímavejšia doba toho, ako sa pohybujeme, a pravdepodobne má pravdu, ale ja si nemyslím, že je to veľmi zaujímavé pre televízie,” pokračoval Clarkson. „Elektromobil sa nelíši od mrazničky alebo mikrovlnnej rúry. Nie je v ňom žiadny pôvab ani vzrušenie. Tento týždeň v relácii ‘Top truhlicová mraznička’! Myslím si, že to viac vyhovuje písaným médiám.”

Všetci traja majú v tejto chvíli už vlastné šou či projekty, pričom azda najpopulárnejšou je „Clarksonova Farma“. Čoskoro sa na obrazovkách objaví jej tretia séria a Jeremy pred časom oficiálne potvrdil aj príchod štvrtej. Okrem toho bude moderovať novú sériu šou „Kto chce byť milionárom?“.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení 2

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJThe Times
Predchádzajúci článokMá menšiu batériu ako niektoré pluginy, elektro z exotiky stojí…
Nasledujúci článokEurópska komisia prešetruje cenový kartel výrobcov pneumatík