Domov Lifestyle AMG pre batoľatá – toto sú “najrýchlejšie” kočíky v hre

AMG pre batoľatá – toto sú “najrýchlejšie” kočíky v hre

Foto: Mercedes

Mercedes-Benz a Mercedes-AMG predstavujú novú kolekciu kočíkov vyvinutú s nemeckým výrobcom Hartan.

K dispozícii sú modely All-Terrain, Avantgarde, Performance a AMG GT2. Používajú inovatívny materiál „Vegan Leatherette“, ktorý na pohľad aj na dotyk pripomína jemnú kožu, no neobsahuje žiadne živočíšne produkty. Toto high-tech vlákno je extrémne odolné, veľmi priedušné a presvedčí svojou odolnosťou overenou 100 000 takzvanými cyklami oderu. AMG GT2 spája športovosť, flexibilitu a maximálny jazdný komfort bábätka. Tento model bude dostupný aj ako exkluzívna edícia limitovaná na 299 kusov po celom svete. Kočíky boli vyvinuté v úzkej spolupráci s dizajnovým oddelením Mercedes-Benz a sú testované TÜV.

kočíky AMG
Foto: Mercedes
Komfort pre dieťa aj rodičov

Model All-Terrain je výbornou voľbou pre rodičov, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite, pohodlí a štýle. Kočík All-Terrain GTR je vybavený ľahkými nafukovacími kolesami s guľôčkovými ložiskami a ponúka maximálnu mobilitu na chodníkoch aj v teréne. Či už na dlažobných kockách, lesných cestách alebo štrku, veľké odpružené otočné kolesá zaistia pohodlnú jazdu na akomkoľvek povrchu. Vďaka výškovo nastaviteľnej rukoväti môžu tlačiť kočík rodičia rôznej výšky. Extra dlhá opierka nôh sa dá nastaviť v niekoľkých stupňoch. Kojenec určite ocení klimatickú zóna pod strieškou zabezpečujúcu optimálnu cirkuláciu vzduchu, zatiaľ čo dvojitá sklápacia slnečná clona zaručuje ochranu pred slnkom. All-Terrain je k dispozícii iba so sedacou jednotkou GTR. Tá sa dá behom chvíľky odstrániť a otočiť. Rám kočíka možno tiež kompaktne zložiť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Dieťatko je dobre chránené magnetickým 5-bodovým bezpečnostným pásom.

kočíky AMG
Foto: Mercedes

Avantgarde spája ergonomickú funkčnosť, certifikovanú bezpečnosť a inovatívne materiály s moderným športovým vzhľadom. Nový model je teraz k dispozícii so sedacou jednotkou GTX alebo GTS. Sedadlo GTX s funkciou otáčania zaujme ergonomickým tvarom a mimoriadne nízkou hmotnosťou. Jeho náprotivok GTS boduje klasicky elegantným dizajnom a horizontálne nastaviteľnou sklopnou plochou. Vďaka výsuvnej opierke nôh sa Avantgarde GTS prispôsobí každej veľkosti a rastie spolu s dieťaťom.

kočíky AMG
Foto: Mercedes

Vďaka otočným kolesám a štandardnej ručnej brzde je AMG GT² ako doma v každom teréne. Má kolesá s krížovými lúčmi v originálnom dizajne AMG. So zloženými rozmermi 69 x 58,5 x 31 cm je AMG GT² so sedacou jednotkou v zloženom stave mimoriadne kompaktný. Hartan poskytuje na všetky modely trojročnú záruku.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 3.7 / 5. Počet hodnotení 3

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJMercedes-Benz
Predchádzajúci článokTento rok si Slováci doviezli z cudziny už takmer 57-tisíc ojazdených áut
Nasledujúci článokKoniec The Grand Tour? Clarkson, Hammond a May vraj natočili poslednú epizódu