Domov News Záverečný víkend TCR Europe a Maťo Homola bude pri tom!

Záverečný víkend TCR Europe a Maťo Homola bude pri tom!

Už tento víkend patrí veľkému finále najprestížnejšieho európskeho seriálu pretekov cestovných automobilov, TCR Europe. Dejiskom siedmeho podujatia sezóny je legendárna trať v talianskej Monze.

Maťo Homola má pred týmto víkendom stále veľkú motiváciu na čo najlepšie umiestnenie. „Žiaľ, prvé miesto v šampionáte to nebude, ale z mojej súčasnej pozície stále môžem dosiahnuť na pódium!“, hovorí pred víkendom jeden z najlepších slovenských pretekárov súčasnosti.

Monza je okruh, z ktorého dýcha história na každom kroku, jej začiatky sa datujú až do obdobia po prvej svetovej vojne. „Je to krásna, nesmierne rýchla trať, na ktorú mám perfektné spomienky a veľmi sa tam teším! V minulosti som tu dosiahol dobré výsledky a spravím všetko pre to, aby sa história opakovala,“ dodáva Maťo Homola.

Pretekársky formát víkendu je už štandardný – v piatok sa pôjdu dva voľné tréningy a v sobotu bude na programe kvalifikácia a prvé preteky. Druhé budú štartovať v nedeľu. Tie prvé si môžete pozrieť online na webovej stránke RTVS so slovenským komentárom, druhé už zachytíte naživo v nedeľu na obrazovkách televíznej Dvojky a Sport 2. Tie najdôležitejšie udalosti a pretekársky život môžete sledovať tiež na Maťových sociálnych sieťach – Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Program pretekov: 
Sobota, 12.10.2019
10:45 – 11:20             Qualifying 1 a 2 
16:45 – 17:15             Race 1 (23 min + 1 kolo) naživo www.rtvs.sk

Nedeľa, 13.10.2019
11:35 – 12:05             Race 2 (23 min + 1 kolo) naživo Dvojka RTVS

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!