Bude revitalizovaná verzia BMW X7 hrať na city výstredným vzhľadom a ešte originálnejšou prednou časťou?

BMW X7 je na trhu pomerne novou známou. Bola predstavená na konci roku 2018, ale v polovici svojej kariéry by mala podľa správnosti prejsť omladzovacou kúrou. Teda, nie že by to potrebovala. Takýto proces prichádza spravidla v štvorročných intervaloch, no teraz už môžeme dúmať nad tým, ako bude európsko-americké SUV vyzerať.

Odváži sa nasledujúce BMW X7 vyzerať takto?
Zdroj: kolesa.ru

Majte na pamäti, že táto budúca upravená X7 si mohla trúfnuť na novú a obzvlášť odvážnu prednú časť hlavne preto, že sa jedná o vizualizáciu. Vychádza z maskovaných vývojových prototypov, ktoré boli pristihnuté na Nemeckých cestách pri testovaní. Tie naznačujú, že predná optika X7 by sa mala radikálne zmeniť.

Existujú teda dve možnosti – buď je táto svetelná technológia umiestnená odlišne od reálneho produktu. Prečo by to BMW robilo? Možno preto, aby si jeho fanúšikovia a kritici neboli nikdy istý, ako ďaleko dokáže tento mastodont zájsť. V praxi by to znamenalo, že výsledný model by si v konečnom dôsledku udržal veľa častí a svetlometov s tými, ktoré má súčasná generácia X7.

Odváži sa nasledujúce BMW X7 vyzerať takto?
Zdroj: kolesa.ru

Druhá verzia, a tá sa mi teda pozdáva viac, je, že prepracovaná X7 predstaví v novej ére svojho životného cyklu výrazne vyvinutú prednú časť s veľmi odlišným vzhľadom. To by možno lichotilo konečne aj odborníkom na megalomanské ľadvinky a celkový vizuál, ktorý pravdupovediac nesadol úplne každému.

Odváži sa nasledujúce BMW X7 vyzerať takto?
Zdroj: kolesa.ru

Rusi z Kolesa.ru si toto budúce BMW X7 vizuálne predstavujú v druhej verzii, a teda s premeneným vzhľadom. Toto veľké nemecké SUV by prišlo teda s novou prednou optikou, ktorú by sme mohli prirovnať k modelom ako je Citroen Space Tourer alebo Hyundai Kona. To znamená síce menej výrazných svetlometov, ale za to originálnejší dizajn s malými tenkými horizontálnymi diódami. Podľa mňa je toto veľmi dobrý pohľad na potenciálnu budúcnosť prémiového SUV od BMW. Čo si o tom myslíte vy, páčila by sa vám viac táto transformovaná verzia?

POV TEST BMW M440i, najkrajší bavorák súčasnosti?

 

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!