Domov News Nissan prichádza s limitkou venovanou legendárnemu Batmanovi

Nissan prichádza s limitkou venovanou legendárnemu Batmanovi

Nissan sa rozhodol ozvlášniť svoj model Micra. Práve preto Micra dostane novú a veľmi zaujímavú špeciálnu edíciu verzie Kiiro. Táto limitovaná edícia by mala byť obmedzená iba na 250 kusov. Ide o polovicu menej kusov ako nedávno ohlásený limitovaný model Juke Kiiro.

Modely Nissan z edície Kiiro boli vyrobené s jasným cieľom. Majú slúžiť ako propagačné partnerstvo s najnovším filmom o Batmanovi, ktorý mieri do kín. A hoci nemajú na karosérii žiadne emblémy Batmana, existuje niekoľko jedinečných prvkov, ktoré ich odlišujú od bežných modelov Nissan.

Špeciálne disky a kopec detailov

Podobne ako Juke Kiiro, aj Micra Kiiro má grafiku Kiiro na C-stĺpiku. Tieto unikátne modely dostanú aj žlté detaily na prednom nárazníku, zadnom nárazníku a bočných paneloch. Dostanú tiež farbu karosérie Echo Grey, zadné ochranné sklá a unikátne obutie. Nissan Micra Kiiro prídne na špeciálnych čiernych leštených  17-palcových zliatinových diskoch.

Na základe úrovne výbavy Acenta má Micra Kiiro dostať už štandardne balík Nissan Vision Pack. Tento balík zahŕňa zadné parkovacie senzory, satelitnú navigáciu a automatickú klimatizáciu. Interiér nedosahuje jedinečné prvky modelu Juke Kiiro. Takže v prípade modelu Micra Kiiro nečakajte žiadne žlté prešívanie ako má model Juke v limitovanej výbave.

Micra však má sedempalcový dotykový displej, ktorý využíva informačno-zábavný systém NissanConnect. Obsahuje aj navigáciu od spoločnosti TomTom s aktuálnymi informáciami o premávke. Štandardom je prepojenie vašich smartfónov cez Android Auto a Apple CarPlay.

Iba imidžovka

V hnacom ústrojenstve nenastali žiadne zmeny. Limitka Micra Kiiro ponúka rovnaký 1,0-litrový preplňovaný trojvalec s výkonom 99 konských síl, ktorý je dostupný v celej rade Micra s 5-stupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovkou CVT.

To znamená, že aj spotreba bude dosahovať rovnaké hodnoty ako pri bežných modeloch Micra. V prípade limitovanej verzie ide viac-menej o dizajnovo odlíšiteľný model, ktorý neprinesie odlišné, respektíve lepšie jazdné vlastnosti. Pre milovníkov Batmana a modelu Micra sa ale javí tento model ako neskutočná šanca prepojiť svoje dva obľúbené svety do jedného unikátneho vozidla.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!