Domov News Nissan prichádza s limitkou venovanou legendárnemu Batmanovi

Nissan prichádza s limitkou venovanou legendárnemu Batmanovi

Nissan sa rozhodol ozvlášniť svoj model Micra. Práve preto Micra dostane novú a veľmi zaujímavú špeciálnu edíciu verzie Kiiro. Táto limitovaná edícia by mala byť obmedzená iba na 250 kusov. Ide o polovicu menej kusov ako nedávno ohlásený limitovaný model Juke Kiiro.

Modely Nissan z edície Kiiro boli vyrobené s jasným cieľom. Majú slúžiť ako propagačné partnerstvo s najnovším filmom o Batmanovi, ktorý mieri do kín. A hoci nemajú na karosérii žiadne emblémy Batmana, existuje niekoľko jedinečných prvkov, ktoré ich odlišujú od bežných modelov Nissan.

Špeciálne disky a kopec detailov

Podobne ako Juke Kiiro, aj Micra Kiiro má grafiku Kiiro na C-stĺpiku. Tieto unikátne modely dostanú aj žlté detaily na prednom nárazníku, zadnom nárazníku a bočných paneloch. Dostanú tiež farbu karosérie Echo Grey, zadné ochranné sklá a unikátne obutie. Nissan Micra Kiiro prídne na špeciálnych čiernych leštených  17-palcových zliatinových diskoch.

Na základe úrovne výbavy Acenta má Micra Kiiro dostať už štandardne balík Nissan Vision Pack. Tento balík zahŕňa zadné parkovacie senzory, satelitnú navigáciu a automatickú klimatizáciu. Interiér nedosahuje jedinečné prvky modelu Juke Kiiro. Takže v prípade modelu Micra Kiiro nečakajte žiadne žlté prešívanie ako má model Juke v limitovanej výbave.

Micra však má sedempalcový dotykový displej, ktorý využíva informačno-zábavný systém NissanConnect. Obsahuje aj navigáciu od spoločnosti TomTom s aktuálnymi informáciami o premávke. Štandardom je prepojenie vašich smartfónov cez Android Auto a Apple CarPlay.

Iba imidžovka

V hnacom ústrojenstve nenastali žiadne zmeny. Limitka Micra Kiiro ponúka rovnaký 1,0-litrový preplňovaný trojvalec s výkonom 99 konských síl, ktorý je dostupný v celej rade Micra s 5-stupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovkou CVT.

To znamená, že aj spotreba bude dosahovať rovnaké hodnoty ako pri bežných modeloch Micra. V prípade limitovanej verzie ide viac-menej o dizajnovo odlíšiteľný model, ktorý neprinesie odlišné, respektíve lepšie jazdné vlastnosti. Pre milovníkov Batmana a modelu Micra sa ale javí tento model ako neskutočná šanca prepojiť svoje dva obľúbené svety do jedného unikátneho vozidla.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení 0

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

ZDROJAutoExpress
Predchádzajúci článokToto je zoznam tých najbezpečnejších áut podľa IIHS. Absolútnym víťazom sa stal…
Nasledujúci článokJeep Grand Cherokee trpí bizarným problémom. Kľúč nie je kompatibilný s autom