Domov News Philips predstavil hneď niekoľko noviniek z oblasti zvuku a TV

Philips predstavil hneď niekoľko noviniek z oblasti zvuku a TV

Spoločnosť TP Vision predstavila široký výber slúchadiel, soundbarov a reproduktorov Philips Sound s prvotriednym výkonom a jednoduchým ovládaním aj inštaláciou prostredníctvom aplikácie Philips Sound.

Medzi novinky spomedzi AV produktov patria štyri nové soundbary Philips, všestranný reproduktor Fidelio FS1 a tri nové modely slúchadiel, každé určené špecifickému publiku: športový model s vedením cez spánkovú kosť, špecializované detské slúchadlá s vedením cez spánkovú kosť a vysokokvalitné domáce/počítačové slúchadlá na prácu aj zábavu.

Štyri nové soundbary

Nový rad Philips Soundbar ponúka štyri modely od modelu B7207 so sústavou 2.1 až po B8907 so sústavou 3.1.2, ktoré poskytujú najširšie možnosti na zlepšenie zvuku televízora. Všetky nové soundbary ponúkajú vysoký výkon, bezdrôtové subwoofery, možnosť montáže na stenu a všetky po prvýkrát obsahujú výškové reproduktory s bočným vyžarovaním pridané do ľavého a pravého kanála. Trojica soundbarov s najvyššou kategóriou má vyhradený stredový kanál, ktorý pomáha zachovať krištáľovo čisté dialógy a zároveň vytvára mimoriadne širokú zvukovú scénu. Zároveň tiež umožňuje kompatibilitu s Dolby Atmos a pripojenie HDMI eARC s priechodom 4K.

Vyberie si každý

Ďalším modelom v rade je soundbar B8507, ktorý je ideálnym doplnkom televízora Philips “The One”. Má podobnú koncepciu: obsahuje všetky základné funkcie a možnosti pripojenia v kombinácii s vynikajúcim zvukovým výkonom, a to za veľmi výhodnú cenu. Model B8507 je kompatibilný s technológiami Dolby Atmos a DTS Play-Fi a má skvelý výkon 600 W.

Tretím zo soundbarov 3.1 je model B7807, ktorý je opäť vybavený vyhradeným stredovým kanálom, prídavnými výškovými reproduktormi, 8″ bezdrôtovým subwooferom, kompatibilitou s Dolby Atmos, ovládaním Philips Easylink a pôsobivým výkonom 620 W.

Posledným modelom z nového radu je model B7207 so systémom 2.1, ktorý ponúka maximálny výkon 520 W. Disponuje kompatibilitou s Dolby Digital, pripojením HDMI ARC a prídavnými bočnými výškovými reproduktormi. Vďaka tomu je ideálny v prípade, že začínate experimentovať s možnosťami vylepšenia televízneho zvuku.

Najvyšší rad – soundbar B8907

Najvyšším modelom z nového radu soundbarov je B8907 s pôsobivým výkonom 720 W a vyhradenými výškovými reproduktormi Dolby Atmos na vytvorenie skutočne pohlcujúceho filmového zvuku. Pripojenie DTS Play-Fi umožňuje rozšíriť výkon 3.1.2 na 5.1.2 prostredníctvom pridania zadných reproduktorov kompatibilných s DTS Play-Fi.

Dizajnový reproduktor FS1

K soundbaru FB1 a subwooferu FW1 sa pripája nový reproduktor FS1. Ten ponúka rovnakú kombináciu prvotriedneho dizajnu, materiálov a výkonu s jednoduchou inštaláciou a úplnou flexibilitou pri zostavovaní systému. Reproduktory FS1 v kompaktnej skrinke kombinujú 1″ výškový reproduktor, zhora namontovaný 2,5″ uhlový reproduktor. Ďalej 3,5″ basový reproduktor s dvoma pasívnymi žiaričmi a osvetlenie LED pre zabudovaný Ambilight.

Nové športové slúchadlá

Nové bezdrôtové športové slúchadlá A7607 s odhalenými ušami a vedením zvuku cez spánkové kosti sú už druhým modelom, na ktorom spoločnosť Philips Sound spolupracovala s tímom Jumbo Visma. Výsledný dizajn totiž vznikol aj vďaka pripomienkam športovcov z popredného svetového cyklistického a korčuliarskeho tímu. Model A7607 s krytím IP66 odolným voči prachu a vode je prvým modelom s odhalenými ušami od spoločnosti Philips. Obsahuje mikrofón s vedením cez spánkové kosti. Ten prakticky eliminuje vietor a iné nepríjemné zvuky v pozadí, takže hovory na cestách sú vždy krištáľovo čisté. Doba prehrávania je pôsobivých deväť hodín. Ďalšia hodina je k dispozícii už po 15 minútach nabíjania cez magnetický nabíjací port odolný voči vlhkosti.

Páčil sa vám tento článok?

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení 1

Ohodnotte tento článok!

Ďakujeme

Sledujte nás na Facebooku!

Mrzí nás že ste neboli spokojný...

Pomôžte nám zlepšiť sa!

Napíšte nám čo by sme mali zlepšiť!

Predchádzajúci článokChevrolet Equinox EV sa ukazuje rok pred oficiálnou premiérou
Nasledujúci článokBugatti EB 218 – začiatok príbehu štvordverových bugatiek so smutným koncom